بلاگ
پرسش و پاسخ
قوانین
تماس با ما

همکاری با ما

آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی

طراحی وب اپلکیشن

طراحی بازی

شایاسافت طراحی وب اپلکیشن

طراحی وب اپلکیشن


وب اپلکیشن چیست؟

در حقیقت ، وب اپلیکیشن همان وبسایت شماست . با این تفاوت که میتوانید آنرا در تلفن همراه خود بعنوان یک اپلیکیشن اجرا کنید. یکی از مزایای وب اپلیکیشن ، تمام صفحه بودن آن است . همچنین شما میتوانید با استفاده از وب اپلیکیشن خود ، رابطه خوبی را با کاربر خود داشته باشید.

مزایای وب اپلیکیشن

قابل اجرا بصورت مستقیم در سیستم عامل های مختلف (اندروید / iOS / ویندوز / مک / لینوکس / بلک بری) قابل نصب در بین صفحات برنامه ها هزینه کمتر نسبت به راه اندازی اپلیکیشن اختصاصی (هر اپلیکیشن ، بصورت جداگانه برای سیستم عامل های مختلف Release میشود) پیاده سازی در زمان کمتر ایجاد الگوریتم یا تکنولوژی جدید در وب اپلیکیشن ها بسیار وسیع تر است. علاوه بر وب اپلیکیشن ، بدون طراحی وبسایت ، سایت خود را نیز در اختیار خواهید داشت.

مراحل اجرای یک وب اپلیکیشن

در ابتدای کار ، یک سرویس هاستینگ به میزان مورد نیاز (این مقدار بستگی به حجم محتوای شما دارد) تهیه میشود. سپس محتواهای شما مطابق پیوست فنی که در جلسه قرارداد تهیه میشود ، با ساختار مورد پسند شما طراحی و اجرا میشود. در نهایت ، وب اپلیکیشن خود را تحویل خواهید گرفت . به همین سادگی!

البته ، ممکن است که زمان تحویل با در نظر گرفتن سختی موارد ، زمان کاهش و یا افزایش پیدا کند. این محتوا در حال توسعه می‌باشد. چنانچه تمایل به راه اندازی سرویس وب اپ خود هستید ، همین حالا با کارشناسان تهران سایت تماس بگیرید .

مراحل تولید وب اپلکیشن

مرحله ۱ - معماری

قبل از شروع کار، معماری سیستم ، داده و فناوری متناسب با طرح کسب وکار تعریف و مستند می شود تا به عنوان نقشه راه در کل مسیراستفاده شود.

مرحله ۲ - طراحی

بر اساس هویت بصری کسب و کار ، طراحی گرافیکی برای اپلیکیشن انجام می شود. این طرح‌ها هویت بصری اپلیکیشن را از نظر بصری مشخص می کنند.

مرحله ۳ - پیاده سازی

در این مرحله بعد از تایید طرح گرافیکی توسط مشتری، پیاده سازی شروع و کارهای کد نویسی اپلیکیشن انجام می شود.

مرحله ۴- تست

تست نرم افزار پس از اتمام مرحله پیاده سازی الزامی است. این تست صرفا در محدوده تست امکانات خلاصه نمی شود و با رویکردی فنی شامل تست کدها، بانک اطلاعات، عملکرد و کارایی نیز می شود. البته ابزارهای تست برای پروژه های مختلف متقاوت است.

مرحله ۵ - آموزش و تحویل

پس از اتمام مراحل تولید در یک جلسه آموزشی، کلیه مستندات لازم به همراه آموزش های کاربردی پنل به مشتری ارائه می شود.

سوالات متداول

برای داشتن وب اپلکیشن حرفه ای چه کاری باید انجام دهیم؟

ابتدا می بایست تا درکی درست از اهداف و چشم اندازهای خود داشته باشید. همانطور که طراحی اتوماسیون مبتنی بر وب فرآیندهای شما را سرعت می بخشد، به همان میزان می تواند سبب کندی دراجرای فرآیند های شما شود.

تکنولوژی های مورد استفاده شایاسافت برای طراحی وب اپلکیشن چه میباشد؟

استفاده از زبان فرامتنی قابل توسعه XML استفاده از زبان های اسکریپت نویسی تحت کلاینت JAVASCRIPT و بهره گیری از JQUERY برای طراحی افکت ها و افزودن قابلیت های تعامل پذیری زیبا استفاده از زبان های برنامه نویسی ASP.NET CORE , NODE JS برای توسعه پنل های کارآمد استفاده از سرورهای لینوکس و ویندوز، که وابسته به زبان برنامه نویسی انتخابی دارد. استفاده از دیتابیس MONGO , SQL SERVER بسته به میزان حجم مورد انتظار و سرعت مورد نیاز می باشد.

آیا قابلیت ارائه سورس کد برنامه امکان پذیر میباشد؟

بله . هزینه ارائه سورس برنامه نسبت به نوع پروژه ها متفاوت می باشد.

حداقل هزینه طراحی وب اپلکیشن چقدر میباشد؟

پایین ترین هزینه برای راه اندازی یک اپلیکیشن تحت وب ۶ میلیون تومان می باشد.

شرکت دیگری برنامه ما را برنامه نویسی کرده و الان میخواهیم توسعه اپلکیشن را به شایاسافت بسپاریم آیا امکان پذیر است؟

پس از بررسی سورس کدها و زیرساخت فنی ، امکان انجام آن معین و اعلام می شود.

پشتیبانی رایگان شما بعد از تحویل پروژه چند ماه میباشد؟

3 ماه

آیا آموزش پنل کاربری وب اپلکیشن بعد از تحویل پروژه رایگان است؟

بله. ارائه یک مرتبه آموزش کامل همراه با فیلم آموزشی به نماینده کارفرما رایگان می باشد.

درخواست طراحی وب اپلکیشن

برای ثبت درخواست طراحی وب اپلکیشن میتوانید با پر کردن فرم تماس با ما با موضوع طراحی وب اپلکیشن اقدام نمایید.کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت